



Описание
Характеристики
Информация для заказа
В наявності Гібридний сонячний інвертор ECGSOLAX 4.2KW 24V Wi-Fi (Victor NM-ECO-4.2KW Plus)
Це автономний гібридний інвертор, який працює без акумуляторів. Можна використовувати свинцево-кислотні акумулятори та літієві акумулятори.
Його РК-дисплей пропонує настроювані користувачем і легкодоступні кнопки, такі як зарядний струм акумулятора, пріоритет змінного/сонячного зарядного пристрою та прийнятну вхідну напругу на основі різних програм.
Технічні характеристики
Вихідна потужність 1-200 кВт
Тип виводу ДУАЛЬНИЙ
вага 10 кг
Вихідна частота 50/60 Гц
Стрибкова потужність 7200 ВА
Номінальна потужність 4200 Вт
Напруга батареї 24В
Вихідна напруга 220-240 В змінного струму
Максимальний струм сонячної зарядки 120А
Максимальний зарядний струм змінного струму 100А
Максимальна напруга холостого ходу фотоелектричної матриці 500 В постійного струму
Це автономний гібридний інвертор, який працює без акумуляторів. Можна використовувати свинцево-кислотні акумулятори та літієві акумулятори.
Його РК-дисплей пропонує настроювані користувачем і легкодоступні кнопки, такі як зарядний струм акумулятора, пріоритет змінного/сонячного зарядного пристрою та прийнятну вхідну напругу на основі різних програм.
Технічні характеристики
Вихідна потужність 1-200 кВт
Тип виводу ДУАЛЬНИЙ
вага 10 кг
Вихідна частота 50/60 Гц
Стрибкова потужність 7200 ВА
Номінальна потужність 4200 Вт
Напруга батареї 24В
Вихідна напруга 220-240 В змінного струму
Максимальний струм сонячної зарядки 120А
Максимальний зарядний струм змінного струму 100А
Максимальна напруга холостого ходу фотоелектричної матриці 500 В постійного струму
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Victor |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Номинальное входное напряжение | 24 В |
| Номинальный ток | 100 А |
| Частота | 60 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 4200 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 7200 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Количество аналоговых входов | 1 |
| Количество аналоговых выходов | 1 |
| Количество дискретных входов | 1 |
| Количество дискретных выходов | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Число фаз питания | 1 |
| Максимальная мощность | 4200 Вт |
| Солнечная батарея | Да |
- Цена: 11 500 ₴