
HAVIT HV-SK206 компактні, але потужні акустичні колонки з об'ємним насиченим звучанням і яскравим світлодіодним підсвічуванням, які подарують Вам масу вражень від проведення часу за ПК. Інтерфейсом підключення є USB, завдяки чому акустика відмінно підійде як для настільного компьютера, так і для ноутбука. Аудіо входом служить стандартний роз'єм mini-Jack 3,5 мм. Загальна потужність колонок складає 6W (по 3W кожна), частотний діапазон в межах 20Гц - 20кГц, що дозволяє відтворювати гучний і об'ємний звук для колонок компактного розміру. Вбудований регулятор гучності дозволяє одним рухом налаштувати найбільш комфортну гучність звучання. Динаміки оснащені яскравим різнобарвним LED-підсвічуванням, завдяки якому грати, слухати музику або переглядати фільми стане ще цікавіше. Сучасний футуристичний дизайн колонок надає їм особливого стилю і оригінальності, що припаде до душі кожному користувачеві.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Тип | Компьютерная |
| Назначение | Акустическая установка |
| Тип акустической системы | Активная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Мощность | 3 Вт |
| Максимальная мощность | 3 Вт |
| Чувствительность | 45 дБ |
| Минимальная частота | 20 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный лак |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 79 мм |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 89 мм |
- Цена: 550 ₴