
Колонки HAVIT HV-SK210 mini - це стильний компактний комплект акустики, який посилить Ваші враження від проведення часу за ПК. Колонки підключаються через роз'єм USB 2.0, аудіо вхід - mini-Jack 3,5 мм.
Потужність кожної колонки складає 3W (6W в сумі). Відтворений звук виходить гучним, об'ємним, з виразними басами. Регулятор гучності дозволяє підібрати найбільш комфортний для кожного користувача рівень звуку.
Вбудована LED-підсвітка динаміків плавно надає додаткових вражень від ігрового процесу, прослуховування музики або перегляду фільмів. Компактні розміри колонок забезпечують їх зручне розташування на робочому столі, а оригінальний і стильний дизайн вдало поєднується з будь-яким інтер'єром. Конструкція кута піднесення робить напрям поширення звуку ближче до положення вуха.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Тип | Компьютерная |
| Назначение | Акустическая установка |
| Тип акустической системы | Активная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Мощность | 3 Вт |
| Максимальная мощность | 3 Вт |
| Чувствительность | 70 дБ |
| Минимальная частота | 200 Гц |
| Максимальная частота | 18000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный лак |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 95 мм |
| Глубина | 65 мм |
- Цена: 415 ₴