
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колонки HAVIT HV-SK704 USB - Це компактні колонки, призначені для підключення до комп'ютера, смартфону або ноутбука. Вони не займуть багато місця на робочому столі і впишуться в будь-який інтер'єр завдяки оригінальному дизайну. І при перегляді фільмів, і при прослуховуванні музики ви відчуєте все багатство звукової палітри. Havit SK704 відмінно передає як високі і середні ноти, так і баси.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Тип | Компьютерная |
| Назначение | Акустическая установка |
| Тип акустической системы | Активная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Мощность | 3 Вт |
| Максимальная мощность | 6 Вт |
| Минимальная частота | 90 Гц |
| Максимальная частота | 18000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 72 мм |
| Высота | 85 мм |
| Глубина | 77 мм |
- Цена: 335 ₴