

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактна акустична колонка з кольоровою підсвіткою HAVIT HV-SK708. LED підсвічування плавно змінює колір, що надає вражень від захоплюючої гри, або перегляду улюблених кліпів.
Колонки Havit HV-SK708 створені для відтворення музичних файлів. Ці портативні колонки можна підключити до комп'ютера/ноутбука, плеєра, смартфону або іншого джерела звуку. Живлення забезпечує підключення через роз'єм USB.
Ці комп'ютерні колонки виглядають дуже компактно і стильно. Невеликі габаритні розміри сприяють тому, що акустика відмінно впишеться в будь-який інтер'єр будинку або офісного приміщення.
Особливості:
-ексклюзивний дизайн;
-Плавне змінюється світлодіодне підсвічування;
-кабель зі штекерами Mini-Jack 3.5 мм і USB.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Тип | Компьютерная |
| Назначение | Акустическая установка |
| Тип акустической системы | Активная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Мощность | 3 Вт |
| Максимальная мощность | 6 Вт |
| Минимальная частота | 25 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный лак |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 77 мм |
| Высота | 105 мм |
| Глубина | 70 мм |
- Цена: 425 ₴