



Описание
Характеристики
Информация для заказа
TF-5
Маленькі стовпчики, здатні "грати" на рівні з набагато більшими за розміром звуковими моніторами. Повноцінна двосмугова акустика здатна озвучити простір навколо ПК повноцінно, при цьому вона не займе багато місця на робочому столі. Доступні всі п'ять кольорів.
Характеристики
потужність (RMS) 2x5 Вт
розмір динаміка СЧ/НЧ 1x3"
розмір динаміка ВЧ 1x1,5"
опір 4 Ом
співвідношення сигнал/шум 60 дБ
розміри(вхшхг) 180x110x120 мм
Вхід 2.0 (RCA)
Матеріал корпусу дерево(MDF)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gemix |
| Тип | Компьютерная |
| Назначение | Акустическая установка |
| Тип акустической системы | Активная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Мощность | 10 Вт |
| Максимальная мощность | 10 Вт |
| Чувствительность | 60 дБ |
| Минимальная частота | 20 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Дерево, Пластик |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 180 мм |
| Глубина | 110 мм |
- Цена: 1 599 ₴