



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Навушники Havit H202d із мікроспрямованим мікрофоном.
Навушники багатофункціональні та дозволяють:
-Слухати музику через AUX-роз'єм 3,5 мм.
-Підтримувати зв'язок з комп'ютером та іншими пристроями
-Підсилення звукоізоляції
-Оголовье регулюється для підбору розміру під конкретного користувача.
| Колір | Чорно-червоний |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Чутливість | 108dB |
| Діаметр динаміка | 40мм |
| Опір | 32 Оп |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Вид наушников | Накладные |
| Чувствительность | 102 дБ |
| Тип подключения | Проводные |
| Минимальная воспроизводимая частота | 20 Гц |
| Максимальная воспроизводимая частота | 20000 Гц |
| Тип разъема | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Форма разъема | Прямой |
| Тип крепления | Оголовье |
| Материал амбушюра | Поролон |
| Длина кабеля | 1.2 м |
| Цвет | Черный |
| Сопротивление | 40 Ом |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Apple-совместимость, Android-совместимость |
| Микрофон | Поворотный |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Вид | Гарнитура |
| Количество микрофонов | 1 |
| Чашки | Круглые |
- Цена: 249 ₴