




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Навушники HAVIT HV-H763d - це ігрові повнорозмірні навушники з мікрофоном, великими шумопоглинаючими амбушюрами. Відрізняються чистим об'ємним звучанням, якісним мікрофоном.
Підключення:
Навушники підключаються через подвійний 3,5 мм miniJack (один на динамік і один на мікрофон).
Переваги:
-Об'ємний звук
-Регулювання оголів'я і м'які накладки для комфорту при тривалому використанні
-Мікрофон, що повертається на 120 градусів
-Довгий кабель - 1.8 м
-Управління на кабелі
| Довжина кабеля | 1.8м |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Колір | Чорно-синій |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Інтерфейс | AUX (3.5мм) х 2 |
| Чутливість | 108dB |
| Мікрофон | φ6*5мм |
| Діаметр динаміка | 40мм |
| Опір | 16 Ом |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Вид наушников | Накладные |
| Чувствительность | 108 дБ |
| Тип подключения | Проводные |
| Минимальная воспроизводимая частота | 20 Гц |
| Максимальная воспроизводимая частота | 20000 Гц |
| Тип разъема | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Форма разъема | Прямой |
| Тип крепления | Оголовье |
| Материал амбушюра | Экокожа |
| Длина кабеля | 1.8 м |
| Цвет | Черный |
| Сопротивление | 16 Ом |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Поворотный |
| Назначение | Геймерские |
| Вид | Гарнитура |
| Количество микрофонов | 1 |
- Цена: 389 ₴
