




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка для ноутбука Grand-X SB-128 виготовлена з сучасного і високотехнологічного матеріалу Ripstop, який застосовується в обмундируванні армії США, парашутному та вітрильному спорті, спецодязі та сучасному туристичному спорядженні. В основі матеріалу - комбіноване плетіння, в структурі якого використана зміцнена нитку. Даний матеріал має підвищені водостійкість і міцність на розрив, залишаючись при цьому легким.
Ударо-поглинаючі вставки захищають ноутбук від ударів, а ручки з неопрена додають комфорт в експлуатації.
Крім відділення для ноутбука в сумці є зовнішня кишеня на блискавці для різних аксесуарів і документів. Ремінь на плече відстібається. Дана модель легша, ніж більшість аналогів, і при цьому більш зносостійка і добре захищає ноутбук.
Ударо-поглинаючі вставки захищають ноутбук від ударів, а ручки з неопрена додають комфорт в експлуатації.
Крім відділення для ноутбука в сумці є зовнішня кишеня на блискавці для різних аксесуарів і документів. Ремінь на плече відстібається. Дана модель легша, ніж більшість аналогів, і при цьому більш зносостійка і добре захищає ноутбук.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand-X |
| Тип | Сумка |
| Диагональ экрана ноутбука | 14,1" |
| Материал | Нейлон |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Защита от боковых ударов, Замок |
| Количество отделений | 2 |
| Тип застежки | Молния |
| Страховочный ремешок | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина основного отделения | 360 мм |
| Глубина основного отделения | 30 мм |
| Высота основного отделения | 240 мм |
- Цена: 449 ₴
