
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повербанк 20 000mAh HAVIT HV-PB92 Black 22.5W призначений для заряджання мобільних пристроїв. Він стане в нагоді в походах, подорожах, далеких дорогах, умовах відсутності електроенергії. Повербанк має ємність 20 000 мАг, оснащений роз’ємами Micro USB, USB-C та 2-ма USB портами з підтримкою швидкої зарядки PD20 та 22.5W. На його передній панелі є LED індикатори, за якими можна дізнатися рівень заряду повербанка.
Запобіжні заходи
1. Використовувати лише за призначенням.
2. Напруга і струм в мережі мають відповідати характеристикам, зазначеним на упаковці.
3. Не використовувати пристрій у разі пошкодження його корпусу.
Гарантійний термін виробу – 1 рік.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 20000 мА |
| Особенности | Под нанесение логотипа, Быстрая зарядка |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Количество заряжаемых устройств | 3 |
| Максимальная мощность W | 22 |
| Функции зарядки | QC быстрая зарядка 3.0 |
| Выходные интерфейсы | USB Type C |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Назначение | Для электроники |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 137 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 27 мм |
| Вес | 395 г |
- Цена: 1 050 ₴