

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Remax RPP-316 — зовнішній акумулятор з індикаторами рівня заряду та літієво-полімерною батареєю 20000mah.
Багаторівнева система захисту від:
- перепадів температур.
- короткого замикання.
- різкого збільшення напруги.
- неправильне під'єднання.
- сильного тока,
— перезаряджання та розряджання.
Особливості:
- Ємність: 20000 мА·год (3,7 В)
- Вхід: Type-C/Micro 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
- Вихід: USB: 4.5V-5A/5V-4.5A/5V-3A/9V-2A/12V-1.5A 22.5W (Max)
- Вихід: Type-C: 5V-3A/9V-2.22A/12-1.67A 20W (Max)
- Розмір: 137*68*28 мм
- Вага: 403 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Набор переходников | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Количество заряжаемых устройств | 3 |
| Максимальная мощность W | 22 |
| Функции зарядки | QC быстрая зарядка 3.0 |
| Выходные интерфейсы | USB Type C |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 137 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Высота | 28 мм |
| Вес | 450 г |
- Цена: 799 ₴