




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 20000 mAh, для телефона, для планшета, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, USB Type-C, microUSB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, 2 A, 9 V, 5 V, вихідний струм - 2 A, 3 A, 1.5 A, розмір - 149 х 69 х 27.5 мм, 5-6 годин, Quick Charge 3.0, Power Delivery 2.0, захист від перезаряду, захист від короткого замикання, захист від повного розряда, матеріал корпусу - пластик, вага - 406 г, чорний, потужні, для айфону
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vinga |
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Разъемы | micro USB, USB Type-C |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 20000 мА |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Количество заряжаемых устройств | 3 |
| Функции зарядки | QC быстрая зарядка 3.0 |
| Выходные интерфейсы | USB Type C |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 149 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Высота | 69 мм |
| Вес | 406 г |
- Цена: 1 280 ₴


