




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний і мінімалістський рюкзак Grand-X RS-365 чудово підійде для повсякденних завдань. Легкий і акуратний, він має внутрішню кишеню для ноутбука на липучці, яка не дасть ноутбуку бовтатися в рюкзаку, основне відділення й додаткову зовнішню кишеню на блискавці для дріб'язку. Рюкзак виготовлений із водовідштовхувального нейлону.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand-X |
| Тип | Рюкзак |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Материал | Нейлон |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка |
| Количество отделений | 3 |
| Тип застежки | Молния |
| Плечевой ремень | Да |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина основного отделения | 260 мм |
| Глубина основного отделения | 30 мм |
| Высота основного отделения | 330 мм |
- Цена: 539 ₴

