




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чохол для ноутбука Grand-X SL-15 15.6'' Dark Greyпідійде для ноутбуків з діагоналлю 15.6" і менше.
Даня модель дозволяє переносити ноутбук несильно збільшуючи об'єм як це робить сумка, але в той же час захищаючи ноутбук. Мягка, приємна на дотик внутрішня підкладка захистить ноутбук від царапин чи інших дрібних попошкоджень, а зручну додаткову зовнішню кишеню на блискавці можна використовувати для перенесення блоку дивлення, мишки, документів, блокноту і т.д.
Чохол для ноутбука Grand-X можна використовувати як замість сумки для переноски на невеликі відстані, так і всередині іншої сумки чи рюкзака. Якщо Ви любите щоб ноутбук після деякого часу використання виглядав, як новий, без потертостей і дрібних царапин, такий чохол - Ваш розумний вибір.
Даня модель дозволяє переносити ноутбук несильно збільшуючи об'єм як це робить сумка, але в той же час захищаючи ноутбук. Мягка, приємна на дотик внутрішня підкладка захистить ноутбук від царапин чи інших дрібних попошкоджень, а зручну додаткову зовнішню кишеню на блискавці можна використовувати для перенесення блоку дивлення, мишки, документів, блокноту і т.д.
Чохол для ноутбука Grand-X можна використовувати як замість сумки для переноски на невеликі відстані, так і всередині іншої сумки чи рюкзака. Якщо Ви любите щоб ноутбук після деякого часу використання виглядав, як новий, без потертостей і дрібних царапин, такий чохол - Ваш розумний вибір.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand-X |
| Тип | Чехол |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Серый |
| Количество отделений | 2 |
| Тип застежки | Молния |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина основного отделения | 370 мм |
| Глубина основного отделения | 25 мм |
| Высота основного отделения | 260 мм |
- Цена: 399 ₴