


Описание
Характеристики
Информация для заказа
HAVIT UC110 - це мережевий адаптер живлення преміум класу, що підтримує швидку зарядку потужністю PD20W. Має один роз'єм USB-C. Дає можливість заряджати Ваш пристрій з мінімальним нагрівом аккумулятора і за більш короткий термін, що в свою чергу подовжує срок служби пристрою. Гаратнія - 12 місяців.
Особливості продукту:
1. Конфігурація зарядки з одним портом PD20W в якій реалізовано кілька протоколів швидкої зарядки, що роблять зарядку швидше.
2. Високоякісні чіпи можуть інтелектуально визначати та узгоджувати струм для пристрою, підвищувати ефективність і робити зарядку безпечнішою.
3. Невеликий розмір і легка вага, легко носити з собою.
4. Оболонка виготовлена з міцного, довговічного матеріалу ABS і PC.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Выходная мощность | 20 Вт |
| Мощность | 20 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Количество разъемов | 1 |
- Цена: 269 ₴