



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий адаптер HAVIT HV-UCP007 20W USB+Type-C White зручний, компактний, надійний. Чудова ціна в поєднанні з високою якістю принесе массу задоволення користувачу,який його придбає. Можливість заряджати Ваш пристрій з мінімальним нагрівом акумулятора і за більш короткий термін.
- Тип роз'єму: USB ,USB Type-C
- Вихідна напруга: 5V/2.0 A
- Габаритні розміри: 82.5mm x 44.9mm x 26mm
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Подключение устройства | 2 USB разъема |
| Производитель | Havit |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Встроенный предохранитель | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 220 В |
| Цвет | Белый |
- Цена: 289 ₴