



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядний пристрій HAVIT HV-UC003B 2USB White
Мережевий адаптер для заряджання мобільних пристроїв. Він має 2 USB-порти з загальним максимальним струмом 5В/3А, що дозволить заряджати швидше пристрої. Одночасний заряд кількох пристроїв. Легкий та компактний. Чудова якість за доступну ціну. Виконаний з якісного пластику ABS+PC.
| Вхідна напруга | AC 100-240V 50/60Hz 0.4А |
| Тип роз'єму | USB, 2xUSB-A |
| Вихідна напруга | USB: DC 5V/3A |
| Матеріали | ABS+PC |
| Кількість у коробі | 40шт |
| Вага | 41г |
| Габаритні розміри | 86mm x 39mm x 23mm |
| Артикул | HV-UC003B |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Количество USB-портов | 2 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Количество разъемов | 2 |
- Цена: 239 ₴