




Мережевий зарядний пристрій Colorway – це легкий, портативний та компактний зарядний пристрій для будь-яких USB-сумісних гаджетів у вашому будинку. Цей мережевий адаптер забезпечить швидку та ефективну зарядку для вашого смартфона, планшетного комп'ютера, МР3 плеєра та багато іншого. Зарядний пристрій оснащений інтелектуальним чіпом для захисту ваших пристроїв від короткого замикання, перенапруги, перегріву та перевантаження струмом. Вогнестійкий корпус ABS не перегріватиметься під час заряджання, забезпечуючи відмінну продуктивність, незалежно від подряпин, ударів або падінь. Захистіть себе та своє обладнання зсередини.
Характеристики:
Максимальна сила струму: 2 A
Кількість USB портів: 1
Габарити: 87 x 36 x 28 мм
Виходи: DC 5V, 2A, 10W Max
Входи: AC 100 – 240 V, 50 – 60 Hz 0.5 A Max
Особливості:
Протоколи зарядки: AUTO-ID chip.
Вага: 36 г.
Матеріал корпусу: ABS+PC.
Інтелектуальна мікросхема USB Auto ID визначає тип підключеного пристрою і необхідний струм заряду від 0.1 до 2 A, забезпечуючи швидку зарядку і високу сумісність з пристроями більшості брендів.
Висока якість та надійність.
Компактні розміри.
Легкість в експлуатації.
Вбудований захист перевантаження та короткого замикання.
Робота в мережах від 100 до 240 В.
Комплектація:
Мережевий зарядний пристрій
Паковання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Номинальная сила тока | 2.1 А |
| Сила выходного тока | 1.5 - 2 А |
| Выходная мощность | 10 Вт |
| Мощность | 10 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
| Количество разъемов | 1 |
| Технологии быстрой зарядки | Fast Charge |
- Цена: 199 ₴
