




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомобільна зарядка 2хUSB (12 В) з червоним підсвічуванням / врізна розетка / адаптер живлення USB
Автомобільний зарядний пристрій USB (12 В) для автомобілів, дозволяє одночасно заряджати два пристрої, що дуже зручно. В комплекті є гумова заглушка для запобігання потрапляння пилу і вологи в пристрій, розетка має м'яку підсвічування червоного кольору. Встановити розетку можна в будь-якому зручному місці для Вас, або у штатне місце прикурювача.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Для устройств | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu, HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Индикатор работы | Да |
| Встроенный предохранитель | Да |
| Гарантийный срок | 15 мес |
| Состояние | Новое |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 12 В |
| Цвет | Красный |
- Цена: 299 ₴