


Інвертор (перетворювач) потужністю 6000W - ідеально підходить для опалювального котла, перетворювач має правильну синусоїду (чистий синус).
Котел працює лише коли інвертор видає правильну синусоіду.
Живлення від 12 в батареї.
АКБ на 60А достатньо для ~10 годин роботи котла.
Технічні характеристики:
тип: інвертор чистої синусоїди
форма сигналу вихідної напруги: чиста синусоїда
потужність: 6000 W Вт
робоча потужність 3.5-4 кВт
вхідна напруга: 12В
вихідна частота: 50 Гц
У комплекті:
1 x інвертор (чистая синусоида)
1 x посібник користувача англійською мовою
1 x сертифікат відповідності
1 x комплект грубих проводів зі штекером прикурювача
1 х комплект затискачів для акумулятора
Захист від низької/високої напруги:
інвертор із вхідною напругою 12 В — при напрузі нижче 10,3 В або вище 15 В автоматично вимкне джерело живлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 4000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 6000 Вт |
| Количество аналоговых входов | 2 |
| Количество аналоговых выходов | 1 |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Виды индикации | Звуковая, Световая |
| Цвет светодиода | Красный |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Число фаз питания | 1 |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 6000 Вт |
| Солнечная батарея | Нет |
- Цена: 3 200 ₴