



SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3 – сучасний трифазний гібридний інвертор має потужність 30000Вт, напругу акумуляторних батарей 160-800В, що зможе забезпечити надійну систему електроживлення. Підтримка трифазного струму надає можливість широкого застосування пристрою.
Коефіцієнт корисної дії цього інвертора складає 97,60%.
Даний інвертор може отримувати електроенергію від сонячних батарей, з загальної електромережі, а також підтримує роботу з бензиновими генераторами. Систему резервного живлення вашого будинку чи офісу зможуть забезпечити високовольтні акумулятори з напругою 160-800В. Найкраще придбати літій-залізо фосфатні акумуляторні батареї. До цього інвертора можна підключати два комплектна акумуляторних модулів такого типу.
За допомогою SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3 ви зможете транспортувати надлишкову електроенергію отриману від сонячних фотомодулів в місцеву електромережу за системою за системою «Зелений тариф». Це принесе вам додатковий дохід.
Інтелектуальна система моніторингу дозволить якісно налаштовувати параметри роботи сонячної електростанції , та дистанційно контролювати її роботу.
Основні переваги інвертора:
-В інвертор вбудовано три MPPT трекери по 2 стрінги на кожен трекер. Отже в системі сонячної електростанції можна розмістити 6 окремих масивів сонячних панелей. В цьому випадку сонячні батареї можна монтувати на різних сторонах даху, або на землі, послідовно, або паралельно. Вхідний струм трекера: 36А+36А+36A. Вхідна напруга постійного струму від сонячних батарей: 150-850В.
-Сумісність з дизельними та бензиновими генераторами.
-Сучасна система захисту від перенавантажень, короткого замикання.
-Система моніторингу роботи СЕС.
-Можливість збільшення потужності СЕС можна здійснити за рахунок паралельного з’єднання до 10 моделей даного інвертора.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Номинальное входное напряжение | 380 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 200~240 В |
| Номинальная мощность | 30000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 33000 Вт |
| Перегрузочная способность | 150% |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| КПД, не менее | 97.5 % |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Уровень шума | 30 дБ |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Степень защиты IP | 65 |
| Число фаз питания | 3 |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 33000 Вт |
| Солнечная батарея | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 408 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Высота | 638 мм |
| Вес | 30.5 кг |
- Цена: 165 000 ₴