
Сонячна панель JA Solar Mono Perc 505 Вт (артикул: JAM66S-30-505/MR) має високу потужність виробництва енергії 505 Вт, що робить її однією з найпотужніших сонячних панелей на ринку. Ця виняткова потужність забезпечує максимальне виробництво енергії та мінімізує залежність від інших джерел енергії.
Ця сонячна панель включає в себе останні розробки фотоелектричних технологій. Удосконалена технологія мульти-шин (MBB) і комірки PERC (задній контакт з пасивованим емітером) максимізують вихід енергії навіть в умовах слабкого освітлення.
Завдяки ефективності модуля 21,1% на піку, панель JA Solar Mono Perc 505 Вт може перетворювати більший відсоток сонячного світла в корисну електроенергію.
Ця сонячна панель JA Solar потужністю 505 Вт є універсальною та підходить як для житлових, так і для великих комерційних проектів.
Особливості JA Solar Mono Perc 505 Вт
- Гарантія: 12 років
- Потужність: 505 Вт
- Тильна сторона: біла
- Тип панелі: Склоплівкова
- Кількість комірок: 132
- Колір оправи: сріблястий
- Антиблікове покриття: так
- Кількість обхідних діодів: 3
- Тип роз’єму: сумісний з MC4
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JA Solar |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Чистый кремний |
| Материал рамки | Алюминий |
| Мощность | 505 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 13.11 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 38.52 В |
| Ток короткого замыкания | 14 А |
| Напряжение холостого хода | 45.72 В |
| Количество элементов | 132 шт |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 68 |
| КПД, не менее | 21.3 % |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 29 кг |
| Длина | 2094 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Толщина | 35 мм |
| Температурные коэфициенты | |
| Температурный коэффициент напряжения | -0.275 %/°С |
- Цена: 3 746,25 ₴