


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- EU штекер
- За допомогою даного зарядного ви зможете заряджати смартфон, планшет, електронну книгу, MP3 плеєр, повербанк та інші пристрої
- Даний зарядний пристрій має 1 USB порт
- У комплекті із зарядним адаптером йде кабель Lightning Apple 100см
- Стильний дизайн
- Якісні матеріали
- Цифровий екран. Відображення струму та напруги
Характеристики:
- Бренд : BOROFONE
- Тип: Мережевий зарядний пристрій
- Кількість USB портів: 1
- Довжина кабелю: 1м
- Матеріал: вогнетривкий пластик
- Вихід: USB: 5V/2.1A
- Розміри: 83*35*23мм
- Вага: 41г.
- Колір: Чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Кабель USB |
| Тип разъема | Apple Lightning |
| Номинальная сила тока | 2.1 А |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Количество USB-портов | 1 |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Длина | 100 мм |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Количество разъемов | 1 |
| Длинна кабеля | 100 мм |
- Цена: 249 ₴