
Опис:
CHINT NXZM-250S/3B 225A – комплектні пристрої АВР (автоматичного вводу резерву) на базі автоматичних вимикачів в литому корпусі серії NXM.
АВР CHINT NXZM-250S/3B 225A виконують функцію забезпечення безперебійного електроживлення та захисту ланцюгів від струмів перевантаження і КЗ. Пристрої призначені для роботи в побутових та промислових мережах із трифазною напругою.
АВР CHINT NXZM-250S/3B 225A має компактні габарити. При цьому, панель управління пристрою може бути винесена на дверцята електрощита.
Пристрій може використовуватись для управління дизель-генератором (у якості резервного вводу).
Переваги АВР СHINT NXZM-250S/3B 225A.
- Готове комплектне рішення для побудови схеми АВР.
- Швидкість перемикання.
- Економія часу при інтеграції пристрою у розподільний щит.
- Компактні габаритні розміри.
- Інтуїтивно зрозуміла індикація роботи пристрою.
- Простота при налаштуванні та експлуатації.
- Можливість механічного блокування рукоятки керування.
- Можливість винесення дисплею керування пристроєм на дверцята шафи.
Технічні характеристики АВР СHINT NXZM-250S/3B 225A.
| Типорозмір | 250 |
| Кількість полюсів | 3P |
| Номінальний струм ln, А | 225 |
| Тип встановлених вимикачів | NXM-250S |
| Тип контролера | мікропроцесорний |
| Номінальна гранична/робоча здатність до відключення струмів КЗ Icm/Icn, кА | 73,5/35 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | 400/415, 50 Гц |
| Номінальна напруга ізоляції Ui, В | АС 1000 |
| Номінальна імпульсна напруга Uimp, кВ | 8 |
| Категорія використання | АС-33В |
| Номінальна здатність до включення струмів КЗ lcm, кА | 73,5 |
| Номінальна здатність до відключення струмів КЗ lcn, кА | 35 |
| Механічна зносостійкість, циклів | 6000 |
| Електрична зносостійкість, циклів | 4000 |
| Робочий час перемикання контактів, с | 3,3 |
| Номінальна напруга в ланцюзі керування (напруга живлення) Us, B | 230/240, 50 Гц |
| Діапазон напруги керування Ue | 85-110% |
| Габаритні розміри ШхВхГ, мм | 393x250x181 |
| Відповідність стандартам | IEC/EN 60947-6-1 |
Серія NXZM представлена у 7-ми типорозмірах: 63, 125, 160, 250, 400, 630 і 800А.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chint Electrics |
| Тип УЗО | Выключатель |
| Коммутационная износостойкость | 4000 циклов |
| Механическая износостойкость | 6000 циклов |
| Технические характеристики | |
| Номинальный ток | 225 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 400 В |
| Номинальная отключающая способность (Icn) | 35 А |
| Количество полюсов | 3 шт |
| Время срабатывания | 3.3 мс |
| Время-токовые характеристики | AC |
| Условия использования | АС |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 178 мм |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 312 мм |
- Цена: 24 022 ₴